Чоловіка, який наводив ракети на Харківську ОДА, ув'язнили довічно

Харківський суд визнав винним 38-річного чоловіка в державній зраді та наведенні ракет по будівлі Харківської обласної державної адміністрації 1 березня 2022 року.

silmedia_zgcl/TEnbe4SIg.jpeg
Фото: наслідки вибухи в Харківській ОВА

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Чоловік з лютого по квітень 2022 року збирав інформацію про ЗСУ та інфраструктуру у Харкові. Харківʼянин передавав розвіддані двом жінкам, які працюють на російські спецслужби. Одна з них нині проживає у москві. Інша кураторка мешкає у м. Санкт-Петербург і є очільницею проросійської організації «Спасём Донбасс».

28 лютого 2022 року чоловік надіслав кураторці у Москві координати Харківської обласної державної адміністрації. Також він надав дані для завдання ударів по головному офісу фірми ХАДО. А також ще низку адрес у місті, які в подальшому обстріляла російська армія.

Також харківʼянин публікував у соцмережах дописи, у яких підтримував окупантів. Так, він поширив публікацію з проросійською пропагандою про те, що «у м. Мерефа американськими вченими проводяться випробування небезпечних біологічних препаратів на пацієнтах».

Під час обшуку, проведеного в помешканні зрадника, правоохоронці виявили у нього комп’ютерну техніку, за допомогою якої він здійснював свою підривну діяльність, а також карабін моделі «Форт-202», набої до пістолета, корпус гранати, які він незаконно придбав та зберігав у себе вдома.

Під час слідства у харківʼянина постійно змінювались версії, проте свою вину так і не визнав. Він зазначив, що нічого не знає та жодної інформації в рф він не передавав.

Нагадаємо, наслідком удару по Харківській ОВА стала загибель 31 людини. Будівля державної адміністрації була майже повністю зруйнована.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар