Чоловіка, який наводив ракети на Харківську ОДА, ув'язнили довічно

Харківський суд визнав винним 38-річного чоловіка в державній зраді та наведенні ракет по будівлі Харківської обласної державної адміністрації 1 березня 2022 року.

silmedia_zgcl/TEnbe4SIg.jpeg
Фото: наслідки вибухи в Харківській ОВА

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Чоловік з лютого по квітень 2022 року збирав інформацію про ЗСУ та інфраструктуру у Харкові. Харківʼянин передавав розвіддані двом жінкам, які працюють на російські спецслужби. Одна з них нині проживає у москві. Інша кураторка мешкає у м. Санкт-Петербург і є очільницею проросійської організації «Спасём Донбасс».

28 лютого 2022 року чоловік надіслав кураторці у Москві координати Харківської обласної державної адміністрації. Також він надав дані для завдання ударів по головному офісу фірми ХАДО. А також ще низку адрес у місті, які в подальшому обстріляла російська армія.

Також харківʼянин публікував у соцмережах дописи, у яких підтримував окупантів. Так, він поширив публікацію з проросійською пропагандою про те, що «у м. Мерефа американськими вченими проводяться випробування небезпечних біологічних препаратів на пацієнтах».

Під час обшуку, проведеного в помешканні зрадника, правоохоронці виявили у нього комп’ютерну техніку, за допомогою якої він здійснював свою підривну діяльність, а також карабін моделі «Форт-202», набої до пістолета, корпус гранати, які він незаконно придбав та зберігав у себе вдома.

Під час слідства у харківʼянина постійно змінювались версії, проте свою вину так і не визнав. Він зазначив, що нічого не знає та жодної інформації в рф він не передавав.

Нагадаємо, наслідком удару по Харківській ОВА стала загибель 31 людини. Будівля державної адміністрації була майже повністю зруйнована.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар