Дені Вільнев відправив запис «Дюни 2» чоловіку, який хотів побачити фільм перед смертю до прем'єри в кіно

Режисер фільму «Дюна.Частина друга» Дені Вільнев таємно передав смертельно хворому пацієнту свій ноутбук із копією фільму за 1,5 місяці до прем’єри.

silmedia_zgcl/EjTUI50Sg.jpeg
Фільм "Дюна 2"

Про це пише The Washington Post.

На початку січня 2024 року засновниця госпісу в Квебеку Жозе Ганьйон написала в соцмережах, що шукає контакти режисера Дені Вільнева.

«Я хочу зробити трохи магії для людини наприкінці життя», – йшлося у повідомленні. Невдовзі контакти знайшлися.

Жозе Ганьйон розповіла, що один із хворих пацієнтів хотів подивитися другу частину «Дюна». Режисер фільму Вільнев та його дружина були зворушені проханням. Спочатку подружжя хотіло привезти чоловіка до Монреаля чи Лос-Анджелеса, аби він подивився фільм, але пацієнт був надто слабким. Натомість асистент Вільнева прилетів до Квебека і привіз із собою ноутбук режисера з копією фільму на ньому.

Чоловік переглянув стрічку у лікарняній палаті. Пацієнт підписав документи про нерозголошення, із палати винесли телефони, аби вони нічого не «підслухали».

На тригодинну стрічку у пацієнта забракло сил – він додивився лише до середини. Через кілька днів фанат «Дюни» помер.

«Він помер, забравши секрет фільму із собою», – заявила Жозе Ганьон.

Нагадаємо, перший фільм «Дюна» охоплює близько дві третини книги, залишаючи для сиквелу значний обсяг матеріалу. Перший фільм завершився, коли Пол приєднався до фріменів, щоб досягти миру на Аракіс.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар