Dorofeeva та Міша Лебіга випустили спільну пісню про хейт у коментарях

Українська співачка Dorofeeva та блогер Міша Лебіга презентували спільний трек «А я все плакала» та зібрали донатів на 5,4 млн для українських військових та постраждалих родин від обстрілу в Чернігові.

silmedia_zgcl/wmRfu_aSg.jpeg
Надя Дорофєєва та Міша Лебіга. Фото: instagram Міши Лебіги

На платформі для онлайн-трансляцій Twitch співачка та блогер обговорювали роботу, презентували кліп і показали бекстейдж. Ефір дивились майже 60 тисяч людей, за 2 години задонатили понад п'ять мільйонів гривень. Ці кошти поділять між збором на FPV-дрони для «Азову» та постраждалими від обстрілу в Чернігові.

Про випуск спільної пісні Dorofeeva та Лебіга домовилися на стрімі в Євгена Яновича, а перед тим Міша Лебіга на своєму стрімі співав пісню «Кохаю, але не зовсім. Над піснею «А я все плакала» також працювали Міша Кацурін та Іван Клименко.

Стрим також встановив рекорд на українському Twitch. Трансляцію подивилися 57 тис. користувачів. Попередній рекорд також належить Міші - 43 тис. глядачів.

«Багато людей в інтернеті забувають, що ті буквочки, які вони пишуть, дуже жорстко впливають на людей, які це читають. Сваряться між собою, звертають увагу на якісь пустячки, шукають, за що б зачепитись. Ми думаємо, що це НЕПРИКОЛЬНО», – написала Надя Дорофєєва про нову пісню.

Нагадаємо, гурт O.Torvald випустив новий альбом «Втома».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар