Експосадовців Міноборони судитимуть за розкрадання на бронежилетах

Правоохоронці завершили розслідування у справі ексзаступника Міністра оборони, керівника Департаменту державних закупівель, а також начальника Центрального управління контролю якості, які закупали неякісну амуніцію для військових.

silmedia_zgcl/OUFqJnpIR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора та ДБР.

Слідство з'ясувало, що експосадовці розтратили кошти Міноборони та перешкоджали діяльності ЗСУ. Вони організували закупівлю неякісних бронежилетів на кошти, виділені з державного бюджету.

У 2022 році Міноборони України уклало договір про постачання неякісних бронежилетів для ЗСУ за завищеними цінами на суму понад 1,4 млрд грн. Всі договори укладалися за умови повної передплати.

Експосадовці не контролювали якість речей, прийняли без перевірки бронежилети та передали неякісну продукцію на військові склади ЗСУ. ДБР зазначає, що це призвело до втрати 222 мільйонів гривень бюджетних коштів та до підриву обороноздатності країни, загрози життю та здоров’ю військових. Експосадовці залишаються під вартою. Їм загрожує до 15 років в'язниці.

Нагадаємо, НАБУ і САП відправили на лаву підсудних ексдиректора з правових питань ДП «Антонов» та колишнього керівника адвокатського об’єднання. Їх підозрюють у розтраті понад 18 млн грн державного підприємства «Антонов».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар