«Голодомор. Літописці»: українцям покажуть документальний мінісеріал

Суспільне мовлення створило телесеріал про геноцид українців приурочений до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років.

Про це повідомляє Суспільне.

Серіал складається з чотирьох серій: «Столиця відчаю», «Ура Сталіну!», «Вершники апокаліпсиса» та «Тінь». У першій серії шукатимуть відповіді на питання, чому міжнародна спільнота підтримувала радянську владу в приховуванні геноциду. Українці побачать наслідки дій Сталіна та дізнаються, що відбувалося на території України впродовж 1932–1933 років.

silmedia_zgcl/oFXrcuSIg.jpeg

У наступних серіях показують шлях усвідомлення травми, якої українцям завдав Голодомор, а також як сучасному суспільству її усвідомити та прийняти.

Прем'єра серіалу відбудеться з 22 до 25 листопада на телеканалі «Суспільне Культура». Серіал можна буде переглянути о 21:00. Після цього, у День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, 25 листопада, «Голодомор. Літописці» також транслюватимуть на місцевих каналах Суспільного: 11:10 – 12:50 – перша-друга серія; 22:00 – 23:40 – третя-четверта серія.

silmedia_zgcl/subCcuSSR.jpeg

Крім того, подивитися документальний мінісеріал глядачі зможуть на ютуб-каналі Першого впродовж 25–26 листопада. До зйомок серіалу залучили визнаних у світі дослідників Голодомору.

Нагадаємо, з 1 грудня на Netflix вийде український мультфільм «Мавка».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар