В Україні покажуть фільм про ЛГБТ+ військових та медиків

15 листопада відбудеться прем'єра фільму «Ілюзія рівності», що розповідає про ЛГБТ+ військових і медиків, які боряться за базові права людей.

silmedia_zgcl/ENHYJhSIR.webp

Про це повідомляє Суспільне.

У документальній стрічці і ЛГБТ+ військові та медики розкажуть про роботу, службу в ЗСУ, кохання, втрати, страхи й нерозуміння, з яким стикнулися у повсякденності.

Документальний фільм можна переглянути на платформах Суспільного:

«Перш за все у фокусі проєкту людина — з почуттями, проблемами та страхами. З великою кількістю щоденної праці, волонтерства та захисту країни. Їх історії викликають думки про розуміння об’єднання людей в Україні, а не поглиблення поділу між ЛГБТКІ+ і не ЛГБТКІ+людьми. Коли наші героїні та герої розповідали свої історії, мені було боляче і прикро разом з ними, адже, окрім того, що їм складно, як і всім українцям, вони не мають достатньо юридичного захисту у, задавалось би, банальних для інших громадян і громадянок, речах та обставинах. І почасти мають переживання за своє життя, яке не пов'язане із зовнішнім ворогом», — коментує Анастасія Гудима, керівниця Координаційного центру мовлення національних меншин Суспільного та проєктів з розмаїття

Нагадаємо, американський режисер знімає фільм про важкопоранених дітей з України.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар