Залужний розповів про проблеми, що гальмують Україну на війні

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний написав статтю для CNN під назвою «Щодо сучасного дизайну військових операцій у російсько-українській війні: у боротьбі за ініціативу». У ній генерал окреслив основні завдання на 2024 рік для Сил оборони України.

silmedia_zgcl/hIcsWstSR.jpeg

За словами Залужного, найголовнішим завданням для України буде прийняти нову точку зору на форми й способи застосування військ для перемоги. Основна причина для змін — це розвиток озброєння і військової техніки, зокрема безпілотників.

Валерій Залужний розповів про інші фактори, які впливають на пошук нових форм застосування війська. Серед них — нестабільна політична ситуація та скорочення військової підтримки, ймовірність провокування росією конфліктів за прикладом Ізраїлю та Ємену, перевага росії у мобілізаційному ресурсі, виснаженість запасів до артилерії та ППО у партнерів, недостатня ефективність санкцій.

Головнокомандувач ЗСУ згадав про неспроможність інституцій в Україні покращити стан комплектування Сил оборони без застосування непопулярних заходів та труднощі у виробництві вітчизняних боєприпасів.

Генерал написав, що чи не основним варіантом здобуття переваги на фронті є опанування порівняно дешевих, новітніх та вкрай ефективних засобів, які швидко розвиваються. За його словами, це призведе до економії і збереження ресурсів як Україною, так і партнерами.

Валерій Залужний вважає, що Силам оборони необхідно створити нову систему технологічного переозброєння.

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що вирішальними умовами є досягнення абсолютної переваги у повітрі, позбавлення росія можливості наступати або оборонятися, підвищення мобільності військ, безпечний вихід на визначені рубежі.

За його словами, у 2024 році Україні потрібно основні зусилля зосередити на:

  • створенні системи забезпечення Сил оборони високотехнологічними засобами;
  • впровадженні нової філософії підготовки та ведення воєнних дій;
  • якнайшвидше опанувати нові спроможності до ведення бойових дій.

Нагадаємо, удари по росії та пів мільйона окупантів в Україні — головне з інтерв'ю Буданова.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар