Удари по росії та пів мільйона окупантів в Україні — головне з інтерв'ю Буданова

Голова управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтервʼю американському телеканалу CNN розповів про кількість окупантів в Україні та атаки дронів на російські об'єкти.

silmedia_zgcl/iLJ5bftSR.jpeg

Про це йдеться в інтерв'ю Кирила Буданова CNN.

Очільник ГУР спрогнозував, що в найближчому майбутньому можуть посилитися удари по росії. Він не підтвердив, але й не спростував причетність України до атаки дронів на російські об'єкти, проте зазначив, що такі операції «цілком можливі».

«Гіпотетично, існує план, згідно з яким усе це відбувається. Гадаю, що цей план може включати усі основні об’єкти критичної та військової інфраструктури рф. Цивільне населення росії нарешті бачить реальну картину війни. Вони бачать охоплені вогнем нафтобази, зруйновані будівлі заводів та фабрик тощо. Усе це корисно», — сказав керівник ГУР.
silmedia_zgcl/rRMxxBtIR.png
Вибух у Новофедоровці

Кирило Буданов заявив, що на окупованих територіях зараз більш ніж пів мільйона росіян. Очільник ГУР не бачить потенціалу для великого прориву окупантів чи зміни лінії фронту у короткостроковій перспективі.

Також Кирило Буданов заявив, що наступні шість місяців будуть «цікавими», оскільки в цей період закінчиться потенціал росіян на лінії фронту.

Водночас очільник ГУР наголосив на посиленні західної підтримки України. Він розповів, що артилерійські системи, гаубиці були першими в списку потреб, і Україна потребує «різкого збільшення» кількості гармат, незалежно від їх віку і типу.

silmedia_zgcl/UFBdbBtIR.jpeg

Кирило Буданов зазначив, що найважливішими з потреб України залишаються артилерійські системи та боєприпаси, а також ЗСУ потребують американських штурмовиків А-10.

«Це те, що дійсно може допомогти завдати поразки росії», – наголосив він.

Нагадаємо, про що говорив Зеленський у ексклюзивному інтерв’ю The Sun.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар