Грузія просить Україну видати членів уряду Саакашвілі

Грузія просить український уряд видати їй радника Генпрокурора України Зураба Адеішвілі та заступника голови Служби контррозвідки України Георгія Лорткіпанідзе.

silmedia_zgcl/Lgh5AQ0Ig.jpeg
Зураб Адеішвілі

Про це йдеться на урядовому сайті.

У заяві зазначають, що владі України необхідно передати Грузії осіб, які нині обіймають високі посади в українській владі.

«На тлі візиту Зураба Адеішвілі у складі офіційної делегації України до ЄС і Федеративної Республіки Німеччина, ми хотіли б висловити нашу глибоку стурбованість і занепокоєння у зв'язку зі ставленням української влади до дружньої Україні країни – Грузії та грузинського народу», – йдеться у повідомленні.

Зураба Адеішвілі та Георгія Лорткіпанідзе називають у Грузії воєнними злочинцями. Зураба Адеїшвілі звинувачують у незаконній конфіскації винного заводу, захопленні телекомпанії «Іберія», викраденні Коби Давіташвілі й жорстокому насильстві над ним, тортурах вʼязнів і банкрутстві банку «Карту» та інших злочинах. Георгій Лорткіпанідзе в Грузії обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ, був керівником антитерористичного департаменту МВС. Лорткіпанідзе звинувачують у причетності до незаконного перетину Міхеїлом Саакашвілі державного кордону.

Нагадаємо, у Грузії гурт The Killers втрапив у скандал, запросивши на сцену росіянина.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар