Які українські книгарні продають книжки видавництва BookChef

У грудні 2023 року з'явилось розслідування про ймовірний зв'язок українського видавництва BookChef із росією. Видавництво повідомило, що Служба безпеки України не знайшла цьому підтвердження.

silmedia_zgcl/Z_ikmUoIg.png

Деякі українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Про відмову від співпраці заявляли:

  • книжкова платформа Yakaboo;
  • Книгарня «Є»;
  • видавництво «Клуб сімейного дозвілля»;
  • видавництво Vivat.

Після оприлюднення документу від СБУ, Yakaboo повідомили, що позиція платформи лишається незмінною. Vivat також нині не розповсюджує книжки BookChef та очікує на повноцінне розслідування правоохоронців. У «КСД» заявили, що отримали гарантійний лист від видавництва Bookchef і повернули книжки в асортимент. Також книжки Bookchef повернули на полиці магазинів книгарні «Є».

Передісторія

Медіа «Сенсор» та OSINT-спільнота «Мольфар» опублікували розслідування про імовірні бізнес-зв’язки кількох українських видавництв з рф, серед яких — Bookchef. Після цього видавництво змінило власника — ним став генеральний директор компанії Олександр Кірпічов. Також BookChef оприлюднило документ від СБУ про відсутність зв’язків видавництва з росією.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар