Ірину Фаріон заблокували у Facebook після скандальних висловів про «Азов»

5 листопада в ефірі на «5 каналі» вийшла програма журналістки Яніни Соколової за участі Ірини Фаріон. Мовознавиця заявила, що не може вважати українцями російськомовних бійців «Азову», якщо вони не говорять українською.

silmedia_zgcl/Pfuqys4IR.jpeg

7 листопада після публічного розголосу уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до правоохоронців. А тим часом сама Фаріон у своєму Telegram-каналі повідомила, що її Facebook-сторінку заблокували:

«Панове. Заблокована на ФБ. Падло стікає жовчю від моєї правди. Працюймо тут».

Крім цього науковиця прокоментувала звернення заступника голови оборонного комітету Верховної Ради Єгора Чернєва до СБУ з проханням перевірити здійснити перевірку висловлювань ексдепутатки:

«Яке зворушливе повідомлення.... Цей слуга чужих народів звернувся до СБУ щодо своїх колег типу Бужанського, Брагара, Дубінського та іншого посліду? Продовжвть цей список, панове! Дуже мрію поспілкуватися з есбістами! Бо це вже не вперше. Кожна влада завжди мала мене за мішень. І завжди мої ідеї ставали безпомильними, на яких паразитували політичні нікчеми. До слова. Я завжди вигравала всі суди. Тому пішов за кораблем!».

Нагадаємо, СБУ та поліція перевірять заяви Ірини Фаріон про мову та військових.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар