Кабмін змінив порядок бронювання працівників та ухвалив створення е-реєстру військовозобов'язаних

Уряд вніс зміни до порядку бронювання військовозобов'язаних працівників підприємств оборонно-промислового комплексу та ухвалив законопроєкт про створення електронного реєстру військовозобов'язаних.

silmedia_zgcl/ImyPjpcIg.jpeg

Про це повідомляє Міністерство економіки України та нардеп Ярослав Железняк.

Електронний реєстр військовозобов'язаних

Депутати Верховної Ради ухвалили законопроєкт № 10062, який розблокує цифровізацію армії та дозволить їй діяти більш мобільно.

Документ передбачає внесення до реєстру військовозобов'язаних таких даних, як номери телефонів, адреси електронної пошти, наявність посвідчення водія, а також реквізити паспортів. У законопроєкті планували вносити дані до реєстру без згоди громадянина (крім даних про членів його родини).

Також документ розблокує можливість розміщення українських військових ІТ-систем у військових хмарних сховищах країн-членів НАТО.

Бронювання працівників

Кабмін вніс зміни у постанову №76, яка регулює питання бронювання військовозобов'язаних. За документом підприємства оборонно-промислового комплексу можуть бронювати працівників без обмежень за кількістю, навіть якщо вони мають дефіцитну військову спеціальність.

У Міноборони зазначають, що це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу і надасть оборонним підприємствам можливість стабільно працювати та збільшувати обсяги виробництва.

Нагадаємо, Кирило Буданов розповів, чому не можна уникнути мобілізації.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар