Klavdia Petrivna вперше дасть сольний концерт

Стартував продаж квитків на сольний концерт виконавиці Klavdia Petrivna, який відбудеться 30 серпня 2024 року в київському Палаці спорту.

silmedia_zgcl/--eQktfIg.jpeg
Klavdia Petrivna Фото: ТСН

19 квітня у Києві Клавдія Петрівна вперше виступила наживо, на концерті Артема Пивоварова. Тоді співаки виконали спільний трек «Барабан». Виконавиця приховала обличчя темним плетеним капелюхом та червоною накидкою.

Того ж дня співачка анонсувала перший сольний концерт. В описі майбутнього концерту йдеться, що вона «готова відкрити всі карти», тож, можливо, шанувальники нарешті дізнаються, хто ховається під псевдонімом.

Понад 2000 білетів на перший концерт придбали за годину від початку продажу, наразі доступні близько 1000 квитків.

Що відомо про співачку

Клавдія Петрівна, яка приховує обличчя та ім’я, першу популярність здобула у Тік Ток. На початку 2024 року виконавиця очолила чарти українських радіостанцій піснею «Знайди мене». Інші треки виконавиці набирають тисячі переглядів і прослуховувань на стрімінгових платформах.

Думки шанувальників щодо особи виконавиці розділилися. Одні вважають, що під псевдонімом ховається Маша Кондратенко, акторка серіалу «Школа», та авторка жартівливих пісень «Ванька-Встанька» або «Ведмеді-Балалайки». Співачка підтримала інтерес шанувальників виходом по нагороду у номінації «Дебют року» під час оголошення переможців премії «Золота Зоря Лірум».

Інші переконані — насправді Клавдія Петрівна це не відома широкому загалу Соломія Опришко. Також існує думка, що вона молодша сестра виконавця та автора пісень Osty, з яким Клавдія Петрівна має спільний трек. Прихильники цієї точки зору запевняють, голоси Маші та Клавдії звучать по-різному, хоч і мають схожий тембр.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар