Коментарі Зеленського та втрати позицій: що відбувається в Авдіївці

Третя штурмова бригада, яка вранці 16 лютого повідомляла про застосування фосфорних снарядів по Коксохімічному заводі в Авдіївці опублікувала нові дані.

silmedia_zgcl/7TLTXX2SR.jpeg
Фото ілюстративне. Генштаб

Проти сил Третьої окремої штурмової бригади а їхній ділянці фронту в Авдіївці — не менше 15 тисяч особового складу армії ворога. Попри те, що окупанти зазнають непропорційних втрат, ситуація в Авдіївці залишається надзвичайно тяжкою.

Непросту ситуацію підтвердив і Зеленський

На спільній пресконференції з канцлером Німеччини у Берліні президент Володимир Зеленський підтвердив, що ситуація на Авдіївському напрямку важка.

«Щодо Авдіївки. Ситуація не перший день. Ми пам'ятаємо, що росія робить з нашими містечками та селами: вони не заспокоюються, доки повністю не зруйнують усе живе, що там є. Наші люди, наші військові, вони героїчно захищають стратегічні речі, логістичні шляхи, які можуть привести до просування ворога вперед. Я розумію, що відбувається – на контакті з нашим військовим керівництвом. Я не говоритиму, які нові підходи вони застосовують. Їхнє завдання зробити все, щоб захистити насамперед наших людей. Це головний сигнал від мене: наші військові – це найголовніше, що у нас є. І це найголовніша наша зброя».

Зеленський додав, що під час війни потрібно намагатися обходитися меншими втратами та повідомив, що перебуває у постійному контакті з військовим керівництвом.

Командування ОСУВ повідомило про відхід з позицій

Також командування ОСУВ повідомило, що прийняло рішення відійти з позиції “Зеніт” на південно-східній околиці Авдіївки.

«Ми тримали цю позицію стільки, скільки це давало можливість ефективно стримувати та знищувати ворога. Рішення відійти було ухвалено задля збереження особового складу та покращення оперативної обстановки».

Олександр Тарнавський написав, що тактично зайняття цих позицій не надає ворогу стратегічної переваги та не змінює ситуацію в межах Авдіївської оборонної операції.

«Українські підрозділи з незначними втратами вийшли з позицій на південній околиці міста. На інших загрозливих напрямках за потреби бійці теж відійдуть на підготовлені позиції». Олександр Тарнавський.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар