Кращі фільми до Дня Святого Валентина

Наближається День Закоханих. Пропонуємо вам підбірку романтичних фільмів, які точно сподобаються.

silmedia_zgcl/6FIzY-hSR.jpeg

Ла-Ла Ленд (2016)

silmedia_zgcl/HM--Y-2Ig.jpeg

Це мюзикл, мелодрама, комедія й історія любові в одній кінострічці. У центрі фільму він та вона.

Вона — молода амбіційна актриса, яка мріє стати кінозіркою. Працюючи офіціанткою в кав'ярні, подає каву знаменитим акторам і актрисам, а весь вільний час дівчина ходить на нескінченні кастинги і прослуховування, не залишаючи надію одного разу отримати свою зоряну роль.

Він — молодий і талановитий джазовий піаніст, який мріє стати визнаним композитором і відкрити свій джаз-клуб. Однак змушений заробляти собі на життя, граючи одні і ті ж невигадливі пісеньки в ресторані.

І ось доля зводить їх разом, змушуючи два серця битися з новою силою. Любов повертає в їх життя все найсвітліше і чисте. І головні герої, одухотворені своїми почуттями, з новими силами кидаються до своїх заповітних мрій. Успіх, нарешті, приходить до обох, і закохані з подивом виявляють, що тернистий шлях до слави і можливості, що відкриваються починають вбивати їх любов.

До зустрічі з тобою (2016)

silmedia_zgcl/oN4SEahSR.jpeg

Головна героїня фільму — 26-річна Луїза Кларк. Вона працює в кафе та впевнена, що любить свою роботу і зовсім не любить Патріка, з яким зустрічається довгий час. Але Луїзу звільняють і це повністю змінює її життя.

Вона влаштовується доглядачкою до Вільяма Трейнора, який в минулому вів дуже активний та екстримальний спосіб життя, а тепер опинився в інвалідному візку. Чоловік занепав духом. Однак новій доглядальниці вдається показати йому, що сірі будні можуть знову бути яскравими.

Ейфель: вежа кохання (2021)

silmedia_zgcl/j9EcPahIg.jpeg

Драма про кохання знаменитого французького архітектора Гюстава Ейфеля під час зведення Ейфелевої вежі.

Події розгортаються у 1886 році, коли талановитий архітектор Гюстав Ейфель працював над проектом будівництва метрополітену у Парижі. Щоб знайти інвесторів, він звертається до старого товариша Антуана Рестака — впливового паризького журналіста. На одному зі званих вечорів у міністра транспорту Гюстав зустрічає своє давнє кохання Адрієнн.

Колишні почуття спалахують у ньому, але виявляється, що вона одружена з Антуаном. Щоб вразити дівчину, він палко пропонує міністрові новий проект для Всесвітньої виставки 1889 року – вежу заввишки 300 метрів, яка прославить Париж у всьому світі.

Зависнути у Палм-Спрінгз (2020)

silmedia_zgcl/XjvYP-hSR.jpeg

На одному весіллі знайомляться сестра нареченої Сара і хлопець подружки нареченої Найлз. Цікаво, що Найлз на цьому весіллі бував мільйон разів, оскільки застряг в петлі часу.

Як незабаром з'ясується, в цьому святковому дні бабака стирчить досить багато народу, і деяким тут навіть подобається. А дехто вирішує полювати за Найлзом.

Головній героїні доведеться теж звикати до незвичайних подій, які постійно повторюються. Вона, як і решта заручників часу буде намагатися якось вибратися з цієї пастки.

P.S. Я люблю тебе (2007)

silmedia_zgcl/jX7_Ua2Ig.jpeg

Голлі та Джері кохають одне одного. Але Джері помер. А Голлі після його смерті замкнулася в собі. Незабаром жінка знайшла запис у якому Джері говорить, що їй будуть приходити листи від нього.

У листах були поради, дотримуючись яких Голлі не тільки переставала сумувати, а й перетворювалася на впевнену в собі жінку. Кожен лист був підписаний однаково — «P.S. Я люблю тебе».

Останній лист від твого коханого (2021)

silmedia_zgcl/qVKq8-hSg.jpeg

Англія 1960-го року. Дженніфер Стерлінґ приходить до тями на лікарняному ліжку після страшної автомобільної катастрофи. Вона не може згадати ні обставин аварії, ні свого багатого чоловіка, ні навіть те, як її звуть.

Навколишній світ був чужим для неї до тих пір, поки вона не натрапила на листи, адресовані їй і підписані просто буквою "Б". Їх автор зізнавався Дженніфер в коханні і благав її піти від чоловіка. Уже в XXI столітті Еллі, молодий репортер, знаходить один з листів в архіві своєї газети...

Одного разу (2007)

silmedia_zgcl/Bkb6LahIR.jpeg

Це фільм про двох людей, яким вдалося знайти одне одного в натовпі дублінських вулиць. Він — вуличний музика, якому не вистачає впевненості в собі. Вона — молода мати, яка намагається знайти своє місце.

І як тільки вони зустрічаються — кожному вдається розгледіти в іншому його талант і допомогти здійснити те, про що тільки мріялося.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Кіно"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар