«Квартал 95» втрапив у скандал через пародію на працівників ТЦК

«Квартал 95» потрапив у черговий скандал через номер, присвячений начальнику Рівненського ТЦК. У постановці артисти одягнули піксельну форму ЗСУ та зобразили розбещених військових, які замість виконання обов'язків домагаються колег.

silmedia_zgcl/Wvb5CKYSg.jpeg

Сюжет номера

У новому випуску гумористичного шоу «Квартал 95» спародіював начальника одного з територіальних центрів комплектування в Рівненській області, який цілувався з підлеглими на робочому місці. Номер рясніє вульгарними жартами та непристойними діями. Актори постійно цілуються, обіймаються, мацають груди та бедра, а також облизують вуха один одному.

silmedia_zgcl/xL65jKLIg.jpeg

Головні ролі зіграли Ірина Сопонару та Андрій Рибак. За сюжетом сцени, актори у ролі представників ТЦК розповідають новій співробітниці про те, що поцілунки з начальником — це таємний шифр від російських спецслужб, які встановили жучки у центрі комплектування.

silmedia_zgcl/y358CKYIg.jpeg

Впродовж всієї мініатюри актори висміювали працівників ТЦК. Одна з найобурливіших сцен — це розповідь «працівниці», що облизування вуха начальника означає: «Це йому нагадало, що у нас проблеми з ухилянтами. Типу ухо... ухилянти...». Також в одному з моментів начальник «язиком вичислив російськомовну щелепу» та цим розкусив шпигунку.

silmedia_zgcl/cc_8CKLIR.webp

Реакція українців

Українці засудили «Квартал 95» за зневажливе ставлення до воїнів, які ризикують своїм життям за свободу та незалежність країни. Користувачі соцмереж назвали розіграну сцену принизливою.

Зокрема, у коментарях під відео українці виразили своє обурення щодо цього виступу, назвавши його не смішним і огидним та зауважили, що працівникам ТЦК варто відвідати один із концертів «Квартал 95».

silmedia_zgcl/U1In3FYSg.png
silmedia_zgcl/OxTdqFLSR.jpeg
silmedia_zgcl/kxRK3KYSR.jpeg

Дискредитація Збройних Сил України

Своєю думкою про виступ поділився офіцер Збройних сил України Валерій Прозапас. Він розповів, що в перші дні повномасштабного вторгнення працівники ТЦК щодня оформляли тисячі бійців в бригади, доки навколо панував хаос:

«У моєму ТЦК майор-кадровик добу за добою методично як танк проводив оформлення людей в бригади. Він дрімав за столом, щось їв на ходу, був чорний від втоми і нервів, але все робив згідно-відповідно своїх обов’язків, документи оформлювались, записи робились, добровольці і резервісти їхали в бригади оформлені як треба, і тому швидко ставали до виконання бойової роботи».
silmedia_zgcl/wihf3KYIR.jpeg
Офіцер Валерій Прозапас

Валерій Прозапас стверджує, що таких кадровиків ТЦК України були сотні, і тому ЗСУ швидко отримали поповнення й змогли зупинити російський наступ.

«Але добрий український народ про них та їхню роботу ніколи не дізнається, не оцінить. Йому спочатку показали хапуг-воєнкомів, виправдавши цим погром всієї професійної структури, яка довела свою дієвість в найскладніші місяці 2022-го — а тепер добивають «старим добрим» «Кварталом 95». Для мільйонів любітєлєй поржать офіцери ТЦК тепер будуть асоціюватись з одним випадком не дуже гідної поведінки на службі (який, до речі, вперше висвітлив шарій) — як Томос для багатьох стараннями того ж «Квартала» назавжди не більше ніж «термос», — розповів Валерій Прозапас.

Додаємо покликання на сцену «Квартал 95». Дивитися чи ні, вирішуйте на власний розсуд.

Нагадаємо, «Квартал 95» потрапив у скандал через висміювання жителів окупованого Скадовська.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар