«McDonald's» замість зеленої зони — на Київщині спиляють каштани заради ресторану

20 липня Державна екологічна інспекція столичного округу підписала акт обстеження зелених насаджень на вулиці Київській поблизу будинку №162, чим надала дозвіл на видалення 13 каштанів та кущів задля будівництва під'їзних шляхів до «McDonald's».

silmedia_zgcl/NqAPS-3Vg.webp
Кадр із репортажу «Трибуна — Бровари»

Про це пише «Трибуна — Бровари» на сторінці у Facebook.

За їх словами, Міністерство інфраструктури України не дозволило управлінню інспекції та контролю перевіряти в забудовника ТОВ «Смайл Контракшн» дотримання вимог містобудівного законодавства. Про це журналістам «Трибуни» повідомив начальник управління інспекції та контролю Богдан Мельниченко.

Видалення дерев і кущів на Київській в Старому центрі дозволили члени виконкому ще 28 березня 2023 р.

25 травня депутати на сесії не підтримали пропозицію депутата облради Олега Іваненка включити в порядок денний на сесію проєкт рішення про скасування рішення виконкому про видалення 13 каштанів і 0,036 га зелених газонів. Також зазначили, що всі зелені насадження мають "добрий" і "задовільний" стан.

Своєю чергою ТОВ «Смайл Контракшн», яке і будуватиме «McDonald's» на приватній ділянці, сплатило місту за видалення зелених насаджень відновну вартість у сумі 455 836 грн. Також фірма придбала місту 20 сакур та 20 дерену коузи. Проте дерева видалятимуть у старій частині міста, а сакури й дерен комунальники висадили в парку «Перемога».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар