На Харківщині оголосили примусову евакуацію дітей-сиріт

На засіданні Ради оборони Харківської області затвердили рішення примусову евакуацію дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з небезпечних територій Харківщини.

silmedia_zgcl/Es7kXXYIg.jpeg
Фото ДСНС України

Про це повідомили в Нацполіції та Харківській ОВА.

З прикордонних громад Богодухівського, Куп'янського та Ізюмського районів примусово евакуюють 113 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В обладміністрації зазначили, що до евакуаційних заходів залучені понад 30 волонтерських організацій та міжнародні партнери. Всім людям надають психологічну допомогу, юридичний супровід, гуманітарну допомогу. Тих, хто цього потребує, забезпечують безкоштовним тимчасовим житлом.

Всього з Чугуївського та Харківського районів евакуювали понад 5700 осіб.

Евакуація на прикордонні

Поліцейські з обстрілюваних російськими військами Циркунівської, Липецької та Вовчанської територіальних громад Харківської області вже вивезли в безпечні місця понад 1700 жителів.

Правоохоронці продовжують вивозити людей з Циркунівської, Липецької та Вовчанської територіальних громад в безпечні місця.

У поліції нагадують, що якщо ви або ваші рідні вирішили евакуюватися з населених пунктів, які потерпають від ворожих обстрілів, звертайтеся на «гарячу лінію» з питань евакуації за номером телефону 0-800-33-92-91, спецлінію поліції 102 або до найближчих відділень поліції.

Нагадаємо, на Харківщині тривають бої за Вовчанськ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар