На Хмельниччині ув'язнили чоловіка, який зґвалтував двох перехожих

Житель Шепетівського району Хмельницької області отримав 14 років ув'язнення за сексуальне насильство над двома жінками.

silmedia_zgcl/mIprpDSSg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це відомо з вироку Шепетівського районного суду.

4 липня 2023 року чоловік напав на перехожу на стадіоні неподалік школи. Він здушив жінку за шию та та потягнув у кущі, де вимагав віддати гроші. З собою потерпіла мала близько 50 грн. Після цього він знову її душив, через що жінка втратила свідомість, а тоді зґвалтував.

Через годину цього ж дня чоловік пішов на місцевий ринок. Там він побачив 15-річну дівчину, погрожував їй пістолетом та вчинив сексуальне насильство.

«Дівчина пояснювала ґвалтівнику, що вона неповнолітня, на що він не реагував. Вона просила її відпустити, плакала, тому що дуже боялася, він погрожував їй пістолетом, вистрелював близько восьми разів і періодично душив. Після орального статевого акту, він взяв пістолет, погрожував, вистрелив та взяв її сумку, звідки забрав 200 грн», – розповіла у суді дівчина.

Потерпіла дівчина звернулась до поліції, після чого чоловіка затримали. На суді він розповів, що зґвалтував школярку. Однак, не заперечив, що міг вчинити насильство і щодо першої потерпілої.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар