На Хмельниччині звільнили перших в’язнів, які погодилися служити у війську

Хмельницький міськрайонний суд ухвалив рішення щодо мобілізації двох ув'язнених до лав ЗСУ.

silmedia_zgcl/lS6RkLPIg.jpeg
Ілюстративне фото

Про це йдеться у повідомленні суду.

Зазначається, що з Хмельницького слідчого ізолятора 21 травня надійшло два подання. Їх розглядали онлайн у відкритому судовому засіданні. Обоє засуджених хотіли проходити військову службу за контрактом.

Добровольці — 43-річний та 24-річний чоловіки, яких засудили за крадіжки. Їх ув'язнили до повномасштабного вторгнення у жовтні та листопаді 2022 року, відповідно на 4 роки та 9 місяців та на 5 років і 5 місяців.

У тексті ухвал зазначається, що кожен із чоловіків  придатний до військової служби за станом здоров’я, пройшов професійно-психологічний відбір та має достатній рівень фізпідготовки.

Суд задовольнив клопотання чоловіків та зобов'язав слідчий ізолятор умовно-достроково звільнити ув'язнених від відбування покарання для служби у війську.

Окрім того, держустанова мусить передати чоловіків до підрозділів Національної гвардії України, доставивши до Хмельницького ТЦК.

За рішенням суду, за чоловіками рік наглядатимуть командири військової частини, у яких засуджені проходитимуть службу за контрактом. Серед обмежень – заборона перебувати поза межами місця дислокації військової частини та виїжджати в особистих справах без дозволу командира.

Нагадаємо, понад три тисячі засуджених подали заяви на приєднання до війська.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар