На Київщині викрили начальника військової частини, який нарахував дружині 20 млн грн

Правоохоронці начальника фінансово-економічної служби однієї з військових частин Київської області на фінансових махінаціях.

silmedia_zgcl/M9e54LpIR.jpeg

Чиновник намагався «замести сліди» свого недбалого ставлення до фінансів частини перед командуванням військ. Він вніс неправдиві дані про нарахування 20 млн гривень додаткової винагороди своїй дружині — старшому солдату військової частини.

Цими грошами посадовець намагався перекрити утворену через його недбалість заборгованість зі сплати податку на доходи фізичних осіб.

«Однак він знову «не впорався із завданням», не простежив і гроші реально надійшли на картку дружини», — зазначили в ДБР.

Наразі всі гроші повернули військовий частині, а чиновнику повідомили про підозру.

Що в інших регіонах?

Миколаївщина

31 січня ДБР повідомило про підозру начальнику штабу однієї з військових частин Миколаївщини, який незаконно нарахував підлеглим 1 млн грн.

Посадовець з березня по липень 2022 року нараховував додаткові виплати 10 підлеглим воїнам, які нібито виконували бойові завдання на передовій. Слідство з'ясувало, що військовослужбовці не перебували у районі бойових дій, а деякі з них взагалі були відсутні на службі без поважних причин.

silmedia_zgcl/rzOkjBpSg.png

Донеччина

Правоохоронці завершили розслідування щодо командира однієї з військових частин на Донеччині та чотирьох його підлеглих, які нараховували «бойові» виплати військовим підрозділу, які не служили на передовій.

Протягом семи місяців військовослужбовці щомісячно безпідставно отримували по 100 тисяч гривень. Частину коштів, начебто як благодійну допомогу для свого підрозділу, вони перераховували на вказаний командуванням рахунок. З березня по вересень 2022 року сума завданих державі збитків становила майже п'ять мільйонів гривень.

Нагадаємо, у Гостомелі викрали 21 млн грн, виділені на відбудову житла.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар