На Netflix вийшов фільм «Інший Франко»

На платформі Netflix доступний до перегляду український фільм «Інший Франко». Ця біографічна стрічка розповідає про життя та діяльність Петра Франка, сина письменника Івана Франка.

silmedia_zgcl/L3kZQtUSR.jpeg

Про це повідомили в компанії Netflix.

Фільм розповідає про біографію сина великого «Каменяра» Івана Франка – Петра. Він був одним із засновників організації «Пласт», льотчиком і засновником авіації в Галицькій армії, науковцем, який мав 36 наукових патентів на винаходи, а ще депутатом Верховної Ради УРСР. Молодший Франко був репресований радянською владою та вивезений у Сибір, але дорогою він загинув за загадкових обставин.

Петра Франка у фільмі втілив В'ячеслав Довженко, який грав Серпня у Кіборгах. Ахтем Сеітаблаєв («Хайтарма», «Додому», «Захар Беркут», «Пульс», «Мирний-21») зіграв колишнього друга Петра, який став на обрав інший політичний шлях на початку совєтської окупації України. Дружину головного героя зіграла зірка Івано-Франківської сцени Надія Левченко («Відблиск»), також одну з ролей у фільмі отримала Ірина Кудашова, відома за cеріалом «Школа» та за фільмом «Смак Свободи».

Переглянути фільм онлайн можна за посиланням.

Нагадаємо, з початку червня на Netflix стали доступними для перегляду українські фільми: «Уроки толерантності», «Пограбування по-українськи», «Тісто», «Чому я живий», «Я і Фелікс».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар