На Одещині затримали двох іноземців, які готували ракетний удар по штабу ЗСУ

Двоє громадян однієї з країн Південного Кавказу, за завданням фсб рф проводили розвідку місць дислокації українських військ для підготовки ракетного удару російської армії по Одесі.

Іноземці, які готували ракетний удар по Одесі
Фото: СБУ

Про це повідомили в СБУ.

Іноземці розвідували місця базування українських військ, щоб зафіксувати їхні координати на Google-картах, а також збирали інформацію про наявних там бійців, військову техніку та особливості роботи. Вони намагались знайти пункти управління та бойові підрозділи ЗСУ, щоб «прозвітувати» до фсб. Для цього російські агенти обходили вулиці обласного центру та приховано фіксували потенційні «цілі». Також вони використовували свої зв’язки серед місцевих жителів для отримання інформації про українських військових.

Іноземці створили у місті громадську організацію, яка діяла під виглядом надання допомоги для легалізації зарубіжних громадян в Україні. У стінах організації людей намагалися завербувати до власної мережі інформаторів. Окупанти планували здійснити серію прицільних ракетно-дронових ударів по військовій інфраструктурі та бойових позиціях ЗСУ. Після виконання ворожого завдання агенти сподівались влаштуватися до фсб.

СБУ викрила зловмисників на початковому етапі їхньої розвідувально-підривної діяльності. Іноземців затримали, коли вони проводили дорозвідку поблизу одного з об’єктів. Їм повідомили про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми.

Нагадаємо, ексрадник Офісу президента заволодів 94 млн грн «Укрзалізниці».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар