На заході України у «реабілітаційних центрах» незаконно утримували людей

Восьмеро спільників відкрили на території Хмельниччини та Тернопільщини так звані центри реабілітації, в яких утримували проти волі людей з алкогольною, наркотичною та ігровою залежністю.

silmedia_zgcl/_1en2qwSR.jpeg

Про це повідомили в Нацполіції України.

Спільники популяризували «центри реабілітації» через вебсайти та знайомих. В оголошенні зазначали, що в закладі працюють висококваліфіковані спеціалісти й використовують у роботі найсучасніші методики.

silmedia_zgcl/mkonhqQIR.jpeg

Оздоровлення коштувало від 10 до 20 тисяч гривень на місяць. Пацієнтів забирали самостійно, а родичів у приміщення не пускали.

У поліції зазначили, що серед працівників центрів не було жодного медика, а всі «реабілітологи» — раніше судимі з алко- та наркозалежностями.

silmedia_zgcl/gEU4h3wSg.jpeg
«Людей утримували в умовах жорсткої ізоляції: забороняли користуватися телефонами та спілкуватися з родичами, а виходити на вулицю підопічні могли лише під наглядом персоналу. З медпрепаратів використовували тільки заспокійливі засоби. У двох реабілітаційних центрах ми провели одночасно сім  обшуків та вилучили транспорт, мобільні телефони, банківські карти, комп’ютерну техніку, лікарські засоби, печатки, гроші, документацію та чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльність фігурантів», — зазначив керівник відділу міграційної поліції ГУНП у Тернопільській області Олександр Буняк.
silmedia_zgcl/-SWIhqQSR.jpeg

Правоохоронці повідомили про підозру у незаконному позбавленні волі. Суд обрав шістьом спільникам запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, нічний та цілодобовий домашній арешти. Ще двом учасникам розв'язують питання про запобіжні заходи.

Нагадаємо, у Києві затримали групу людей, яка планувала захопити Верховну Раду.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар