Напад на військового в центрі Дніпра: як відреагували українці та влада

20 червня в центрі Дніпра невідомі в камуфляжі напали на колишнього військовослужбовця спецпідрозділу Kraken Дмитра «Сина» Павлова, коли той гуляв з дитиною та друзями. За словами блогера Ігоря Лаченкова, ймовірно люди у формі з оточення нардепа Тищенка побили й скрутили воїна.

На цей інцидент відреагували українці, зокрема блогери та лідери думок, а також кум Тищенка — голова Офісу Президента Андрій Єрмак. Зеленський напад на військового поки що не коментував.

silmedia_zgcl/D_NOdmwIg.jpeg
Скриншот з відео

Відомо, що напад на Дмитра Павлова стався після того, як той посперечався з нардепом. На одному з відео поряд із чоловіком у цивільному видно людину, схожу на Тищенка. З нього також побачити, як група людей у формі оточила чоловіка та взяла його в кайданки. Тим часом один із «охоронців» обшукував сумку Павлова та вдарив його.

Реакція Єрмака

Андрій Єрмак оприлюднив свою реакцію на інцидент лише ввечері. У своєму пості він зазначив, що подивився запис конфлікту Тищенка та військового і назвав поведінку нардепа «ганебною».

«Поведінка народного депутата - абсолютно ганебна. Їй немає виправдань. Правоохоронним органам точно є на що реагувати. Так, Тищенка я знаю давно. Дійсно - хрестив його сина. Але це було багато років тому. Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків. Якщо хтось забув, що КОЖЕН повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата», — йдеться у пості Єрмака.

Зауважимо, що Андрій Єрмак — кум народного депутата Миколи Тищенка.

Як відреагував ветеран війни Олег Симороз

Олег Симороз — ветеран війни та громадський активіст. Він також оприлюднив відео нападу на військового у своєму Telegram-каналі й прокоментував його.

«В мене дуже багато питань. Куму Єрмака можна все? Ці охоронці непридатні до служби, чи заброньовані? Якщо зараз їх не затримають, якщо Тищенко не отримає за це підозру, бо очевидно він давав ці команди, то не дивуйтесь чому військові дадуть свою відповідь і своїми методами».

Чоловік закликає українців поширювати відео та надати розголосу цій ситуації, а владу — відреагувати.

Реакція Сергія Стерненка

Український блогер, активіст і волонтер Сергій Стерненко також прокоментував ймовірну причетність Тищенка до нападу на військового.

«Такі, як Тищенко, роблять дуже велику роботу для розпалення конфліктів всередині України. Те, на що росіяни витрачають бюджети, він робить добровільно і безкоштовно. Якщо і є якісь чинники, що можуть призвести до повстань, заворушень тощо (що смертельно небезпечно у наших умовах), то це ось така скотська і підкреслено нахабна поведінка тищенків», — йдеться у повідомленні Стерненка.

Як напад прокоментував Олександр Терен

Ветеран та громадський діяч Олександр Терен також відреагував на відео з побиттям військового Дмитра Павлова.

«Таким як він і його посіпаки – немає місця в суспільстві», – додав Терен, поширивши відео у власному Instagram.

Реакція користувачів «Х»

Більшість українських користувачів «Х» також гостро відреагували на напад на військового. Вони закликають владу відреагувати на цю ситуацію.

silmedia_zgcl/skpVdmwIg.jpeg
Скриншот із соцмережі «Х»
silmedia_zgcl/i9gSdiQIg.jpeg
Скриншот із соцмережі «Х»

Володимир Зеленський поки не відреагував на ймовірну причетність Тищенка до нападу на військового.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар