Назвали найпопулярніший фільм в українському Netflix

Комедія «Мій карпатський дідусь» режисера Зази Буадзе посіла перше місце у рейтингу топ-10 фільмів в українському сегменті сервісу Netflix.

silmedia_zgcl/Nc11BuYSg.webp
Кадр із фільму «Мій карпатський дідусь»

Про це повідомили в Держкіно України.

«Мій карпатський дідусь» — повнометражний художній фільм спільного виробництва України, Італії, Молдови та Чехії. За сюжетом фільму, мама підлітка, на ім'я Мікаеле, помирає в Італії, за заповітом хлопчик — повинен відвезти прах до маленького села Бережниця в Карпатах, де мешкає його дідусь. Але возз'єднання родини не радісне: дід виявляється буркотливим старим, який не знає ні англійської, ні тим паче італійської.

На другому місці у рейтингу перебуває оскароносний фільм Мстислава Чернова — «20 днів у Маріуполі». Стрічка розповідає про початок повномасштабного вторгнення рф на територію України та штурм Маріуполя. Це історія про 20 днів, які Мстислав Чернов та його колеги Євген Малолєтка і Василиса Степаненко провели у місті, документуючи злочини російської армії.

Також серед десятки найпопулярніших фільмів та серіалів в українському сегменті Netfliх є «Люксембург, Люксембург», «Відьмак», «Чорне дзеркало» та «Мертві хлопці-детективи».

Нагадаємо, будинок «Слово»: огляд фільму про письменників Розстріляного відродження.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар