Новий роман Софії Андрухович вийшов у передпродаж

Видавництво «Комубук» відкрило передзамовлення на нову книжку української письменниці Софії Андрухович — «Катананхе».

silmedia_zgcl/PhxauzYSg.jpeg

Про це повідомили на сайті видавництва.

Це історія про українську сім’ю: Лесю й Олексу, їхню доньку-підлітку Таю й собаку Діну. Вони живуть у київській багатоквартирній панельці, із заквітчаними клумбами перед під’їздами й тісними балконами.

«Їхнє життя теж здається звичайним, навіть банальним, аж поки у нього не вривається вихором надмірна пристрасть, яка загрожує зруйнувати та поховати під собою все — усталені звички, почуття одне до одного, ба навіть уявлення про самих себе», — йдеться в описі роману.

Дії в «Катананхе» відбуваються невдовзі після завершення війни. Україна здобула перемогу, повернула всі свої території й тепер бореться з наслідками. Головні герої прямою мовою не говорять про війну, ця проблема наскрізно проходить через їхні дії, рішення й життя загалом.

Наразі книжку можна передзамовити за ціною 320 гривень. Її очікують із друку наприкінці травня — на початку червня 2024 року.

10 червня в «Театрі на Подолі» відбудеться велика презентація роману «Катананхе». Увесь прибуток від продажу квитків відправлять на потреби Збройних сил України.

Нагадаємо, десять книг, які вийдуть у травні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар