Українка увійшла до Книги рекордів Гіннеса з найдовшим у світі волоссям

Українка Алія Насирова потрапила до Книги рекордів Гіннеса з волоссям довжиною 257,33 сантиметра, що є найдовшим серед живих жінок світу.

silmedia_zgcl/EjLeMOBSR.webp
Фото зі сторінки Алії Насирової

Волосся 35-річної Алії майже на 92 сантиметри довше за її власний зріст — 165 сантиметрів. Пасма українки переважають зріст найвищої людини у світі (Султан Ксенен — 251 см).

Алія Насирова розповіла, що ніколи сильно не стриглася, лише трошки підрізала кінчики, аби волосся залишалося здоровим і міцним. Вона миє волосся раз на тиждень, дає пасмам висохнути природним шляхом, що потребує до 24 годин, і розчісує волосся лише тоді, коли воно сухе. На розчісування у жінки йде від пів години до години.

silmedia_zgcl/1pxqMdBSg.jpeg
Алія Насирова. Колаж з книги рекордів Гіннеса
«Я дотримуюся кількох простих правил, щоб зберегти своє волосся здоровим. Я не фарбую його, користуюся тільки натуральними продуктами і дуже рідко — хною, наношу на волосся натуральні маски і масла, в основному готую їх сама, ніколи не розчісую мокре волосся і не користуюся феном. Крім того, я регулярно підстригаю посічені кінчики, їм здорову їжу і не вживаю алкоголю. Вживаю вітаміни та роблю масаж шкіри голови, іноді відвідую море чи океан, щоб просочити волосся всіма природними мінералами», — розповіла рекордсменка.

Алія живе у Словаччині, де працює моделлю, художницею і займається створенням графічних ілюстрацій. Алія також регулярно ділиться своїми відео та світлинами в Instagram та YouTube.

Нагадаємо, 12-річна українка вдруге потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Підпишіться на наш Телеграм-канал, аби дізнаватися про найцікавіше.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар