Окупанти перекидають війська з Донеччини на Харківщину — ISW

В Інституті вивчення війни зазначили, що росіяни перекидають війська з Донецького напрямку на Харківський через успішні контратаки ЗСУ.

silmedia_zgcl/blzuXyUIg.png
Карта бойових дій від Інституту вивчення війни

Аналітики розповіли, що українські війська розпочали механізовані контратаки поблизу Глибокого та вдарили з напрямку Тихого та поблизу Агрегатного заводу в районі Вовчанська.

Інститут вивчення війни зазначає, що росіяни продовжують наступ на північ від Харкова в районі Липців та на північний схід від Харкова поблизу центру Вовчанська та Вовчанських хуторів.

silmedia_zgcl/qo9XXyUSg.png
Карта бойових дій на Харківщині від ISW

Фахівці ISW звернули увагу на заяву речника оперативно-тактичного угрупування ЗСУ Харків Юрія Повха. 17 червня він заявив, що росіяни здійснюють заміну підрозділів, які втратили боєздатність на Липецькому напрямку Харківщини. Зокрема зафіксовано переміщення в цей район 155-ї окремої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ та 18-ї мотострілецької дивізії. Окрім того, росіяни стягують додаткові військові частини до Вовчанська ще з 12-13 червня.

Аналітики припускають, що російських морпіхів 155-ї бригади, ймовірно, перекидають на Харківщину з районів бойових дій на захід і південний захід від Донецька.

Водночас окупанти просунулися в напрямку Часового Яру та на захід від Роздолівки в Донецькій області. Також російські війська наступають на південь від Сокола (на північний захід від Авдіївки) і незначно просунулися на північ від Уманського (на захід від Авдіївки).

silmedia_zgcl/R-E9uy8Sg.png
Карта бойових дій на Донеччині

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни стверджують, що росіяни застосовують нову тактику на Харківському напрямку, через яку зростають втрати та сповільнюється наступ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар