Петиція про позбавлення Тищенка депутатського мандата за добу набрала необхідні голоси

На сайті Верховної Ради зареєстрували петицію про позбавлення повноважень народного депутата Миколи Тищенка. Автор ініціативи закликав позбавити Тищенка депутатських повноважень через його «аморальну поведінку, рейдерство та рекет, зловживання службовим становищем і перевищення повноважень».

silmedia_zgcl/BeKvJcQIR.jpeg
Фото: РБК-Україна

Менше, ніж за добу, петиція набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів. До закінчення збору підписів залишається 90 днів. Втім, цього вже достатньо, щоби звернення розглянули.

Автор ініціативи зазначає, що Тищенко «істотно шкодить роботі парламенту» та «завдає шкоди іміджу України» своєю поведінкою.

20 червня в центрі Дніпра невідомі в камуфляжі напали на колишнього військовослужбовця спецпідрозділу Kraken Дмитра «Сина» Павлова, коли той гуляв з дитиною та друзями. За словами блогера Ігоря Лаченкова, ймовірно люди у формі з оточення нардепа Тищенка побили й скрутили воїна.

На цей інцидент відреагували українці, зокрема блогери та лідери думок, а також кум Тищенка — голова Офісу Президента Андрій Єрмак. Нагадаємо, Нардепу Миколі Тищенку повідомили про підозру.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар