П’ять причин подивитися нову українську комедію «Крашанка»

З 25 квітня у прокат виходить комедія «Крашанка» режисера Тараса Дудара. У глядачів буде можливість подивитися перший в Україні фільм, який зняли за 10 днів.

silmedia_zgcl/EPOf6dBIg.jpeg
Станіслав Боклан у ролі діда, що робить ракету, яку збирається запустити на крємль

За сюжетом дві сестри та брат приїздять до будинку свого дитинства, де мешкає їхній тато. Сусіди кажуть, що з початком війни старий став геть дивний і весь час проводить у своїй майстерні. Допоки діти не можуть розібратися що ж саме не так з їхнім батьком до справи береться онук. Виявляється дід будує ракету, аби уразити нею ворожу столицю. Є усі потрібні креслення, та й досвід роботи за плечима чималий. Потрібно лише трохи наполегливості й щоб молодь, яка нічого не тямить, не плуталася під ногами.

П’ять причин сходити до кінотеатру та переглянути фільм

  • Комедія для всієї родини. Тут і діти, і молодь, і сеньйори знайдуть для себе близьке.
  • «Крашанка» — один із небагатьох комедійних фільмів, знятий під час повномасштабного вторгнення. «Три покоління родини, впізнавана реальність сьогодення, одна мрія на всіх і візуалізація бажань нашого народу — комедія зарядить гумором, вірою і обов’язкова до перегляду», — анонсують творці стрічки.
  • Фільм ненадовго допоможе відволіктися від поганих новин і підняти настрій у складні часи.
  • На екрані ви побачите уже знайомих акторів: Станіслав Боклан («Слуга народу», та «Поводир»), Олеся Жураківська («Кріпосна», «Мама»), Даша Легейда («Лікар Надія», «Сага») нагадають глядачам про родинні цінності, які об’єднують покоління українців.
  • росіяни назвали фільм «адською крашанкою». Сюжет трактують як вигадану історію-страшилку про хитрого українця, який краде ракету, щоб запустити її на кремль.Тож якщо любите сваритися з росіянами у мережі, після перегляду комедії матимете ще одну можливість це зробити.
Трейлер фільму

Багато українців вже давно хочуть запустити ракету на москву. Можливо, перегляд стрічки надихне саме вас на втілення цього плану у життя, адже мрії повинні здійснюватися.

Прийдіть на прем’єру, щоб підтримати українське кіно.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар