Підтоплення метро: запуск «човникового» руху та обшуки у Києві

13 грудня між станціями київського метро «Теремки» і «Деміївська» запустили «човниковий» рух поїздів. Також правоохоронці проводять обшуки у будівлях київського метрополітену, «Метробуду» та структурних підрозділів міської державної адміністрації.

silmedia_zgcl/WUMe9aDSg.jpeg

Про це повідомляє КМДА та поліція Києва.

З 13 грудня між станціями метро «Теремки» і «Деміївська» курсує поїзд з інтервалом 13 хвилин та 17 хвилин залежно від напрямку руху. У тунелі між станціями «Либідська» та «Деміївська», де власне ведуться ремонтні роботи, потяги не ходитимуть.

На станціях розмістили навігаційні матеріали, де вказаний режим роботи «синьої» лінії метро, а також графік «човникового» руху поїздів.

Також 13 грудня правоохоронці розпочали обшуки у рамках кримінального провадження за кваліфікацією «Службова недбалість». Правоохоронці перевіряють можливі прорахунки на етапах проєктування, будівництва та експлуатації метро. А також шукають відповідальних, через дії або бездіяльність яких трапилися розгерметизація та затоплення тунелю.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація заявила про закриття на аварійний ремонт ділянки метрополітену на Оболонсько-Теремківській лінії між станціями «Либідська» та «Диміївська». У метрополітені розгерметизувався тунель і вода затопила рейки.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар