Помічниця Віна Дізеля звинувачує актора у сексуальному насильстві

Аста Йонассон, колишня помічниця Віна Дізеля, стверджує, що актор напав на неї у готельному номері під час зйомок фільму «Форсаж 5: Пограбування в Ріо» у 2010 році.

silmedia_zgcl/WagHDKOSR.jpeg

За словами жінки, Дізель силою обмацав її, притиснув до стіни і мастурбував. А наступного дня її звільнили. Нині жінка подала позов до суду. Про це пише Reuters.

У позові йдеться, що Йонассон роками зберігала мовчання, «боячись виступити проти одного з найкасовіших акторів світу, боячись, що її виключать з індустрії». Водночас адвокат Дізеля, заперечив звинувачення:

«Дозвольте мені бути дуже чітким: Він Дізель категорично заперечує цю заяву в повному обсязі. Це вперше він коли-небудь почув про цю більш ніж 13-річну заяву, зроблену нібито 9-денним працівником. Є чіткі докази, які повністю спростовують ці дивовижні звинувачення».

Натомість адвокат позивачки висловив свою думку:

«Сексуальні домагання на робочому місці ніколи не припиняться, якщо впливові люди будуть захищені від відповідальності. Ми сподіваємося, що її сміливе рішення виступити допоможе створити тривалі зміни та розширить можливості для інших, хто вижив».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар