Українська акторка розірвала контракт із Netflix, бо мала зіграти росіянку

Акторка українського походження Іванна Сахно, яка знімається в Голлівуді, розповіла, що відмовилась грати роль росіянки в серіалі Netflix.

silmedia_zgcl/X0adcIxSg.webp
Іванна Сахно

Про це акторка розповіла в інтервʼю для ТСН.

Іванна Сахно народилась в Києві та в 13 років переїхала до США. Акторка розповіла, що відмовляється від пропозицій у кіно та серіалах, якщо треба грати росіянку.

«Моя команда навіть знає й одразу каже ні. У мене були моменти, коли я була залучена до серіалу Netflix, під час ковіду. Це була роль росіянки, тобто роль американки, але в неї був бекграунд із Радянського Союзу. Я була вже приєднана до цього проєкту, і на той момент це була одна з перших моїх головних ролей у великому серіалі Netflix. Але ми не розпочали зйомки, зразу закрилися через ковід. І я зрозуміла, що я просто не можу грати людину навіть із Радянського Союзу. Я розірвала контракт із Netflix, і в мене [через це] трохи були проблеми», — розповіла Іванна Сахно.

Акторка розповіла, що досі виплачує гроші американській компанії за розірвання контракту:

«Наступна робота, яку я роблю з Netflix, - я їм винна 50% своєї зарплати. Через те, що я розірвала той контракт», — додала Сахно.

Актриса зазначила, що зараз у Голлівуді дедалі менше представляють росію.

Нагадаємо, у новому кліпі Hozier про травму війни знялась голлівудська зірка з України.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар