Росіяни використали українські пісні у льодовому шоу дружини Пєскова

Дружина речника російського президента Дмитра Пєскова використала для льодового шоу українські пісні: «Тримай» Христини Соловій, «Щедрик» Миколи Леонтовича та «Ніч яка місячна» Михайла Старицького та Миколи Лисенка.

silmedia_zgcl/lUCD63KSR.jpeg

Про це повідомила українська співачка Христина Соловій у своєму Instagram.

Виконавиця заявила, що росіяни не вперше порушують її авторські права.

Цього разу під час виступу російської фігуристки Каміли Валієвої росіяни переспівали пісню «Тримай». Спортсменка була на льодовій арені в образі Одарки «Вечори на хуторі» за мотивами повісті Миколи Гоголя.

Події оригінальної повісті Гоголя відбуваються на Полтавщині однак на сторінці в Instagram шоу вказано, що дія вистави відбувається на «півдні росії», а Гоголя приписали до «класиків російської літератури».

Льодове шоу «Вечори на хуторі» організувала Тетяна Навка родом з Дніпра. Вона є дружиною речника російського президента Дмитра Пєскова.

Інші українські пісні, які звучали на російському шоу

Крім пісні Христини Соловій, Тетяна Навка використала переспів російською «Щедрика».

Також для вистави змінили текст композиції «Ніч яка місячна». Слова пісні Михайла Старицького та Миколи Лисенка переклали, як: «Ночь наступила прозрачная звездная».

Пісню заспівали Ані Лорак і уродженець Запоріжжя Олександр Панайотов, які раніше виступали в Україні.

Деякі пісні на льодовому шоу виконали також російські виконавці: Філіп Кіркоров та Григорій Лепс, що підтримують війну та дії президента рф путіна. Генеральним партнером льодової вистави зазначили російське пропагандистське медіа «РИА Новости».

Нагадаємо, в Італії скасували російську виставку про Маріуполь.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар