Що українці думають про підтримку Заходу — опитування

У лютому 2024 року 44% українців вважають, що Захід хотів би поступок від України і його підтримка слабне.

silmedia_zgcl/lr9ah_oIR.jpeg

Про це повідомили в Київському міжнародному інституті соціології.

Наприкінці 2022 року 15% людей вважали, що Захід утомлюється від України, його підтримка слабка і що Захід хотів би від держави поступок росії. На початку жовтня 2023 року, частка українців, які в це вірять, досягла 30%, а в лютому 2024 року – 44%.

49% українців вірять, що Захід продовжує в міру можливостей підтримувати Україну, проте цей показник знизився з 76% наприкінці 2022 року.

silmedia_zgcl/bGp5p_TSR.jpeg
Твердження з якими погоджуються українці

У КМІС зазначили, що у всіх регіонах значно зросла частка тих, хто відчуває, що Захід втомлюється і його підтримка слабка, а на півдні і сході – регіонах, найближчих до зони бойових дій – «уже більше тих, хто вважає, що Захід втомлюється від України і хоче тиснути для поступок».

«Поширення наративу про «втому Заходу» є небезпечним, оскільки підриває віру у перемогу і насправді суперечить активній підтримці України рядом країн Заходу. Утім, в умовах, коли Росія нарощує своє виробництво і отримує допомогу інших тоталітарних режимів, нинішньої підтримки недостатньо. Крім того, допомога Заходу не завжди надходить вчасно», — розповіли в КМІС.

Нагадаємо, Трамп чи Байден: хто лідирує серед американців та чому: результати опитування.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар