Що відомо про нового героя шоу «Холостяк» Олександра Терена

Ветеран російсько-української війни Олександр «Терен» Будько візьме участь у проєкті «Холостяк» на каналі СТБ. Телеканал розпочав кастинг дівчат для участі в шоу.

silmedia_zgcl/TluULCLSR.jpeg
«Цієї осені разом із “Холостяком” ми сформуємо національну культуру, дружню до ветеранів та ветеранок. І поринемо у нову історію», — зазначили в анонсі.

До початку повномасштабного вторгнення Олександр Будько працював баристою. У 2022 році він став на захист України та доєднався до добровольчого батальйону «Карпатська Січ». Під час боїв на Харківщині воїн отримав важке поранення та втратив обидві ноги. Після цього він пройшов реабілітацію в Сполучених Штатах та заново вчився ходити на протезах.

silmedia_zgcl/lBKpEjLSg.jpeg
Олександр Терен виступив в театрі

У вересні 2023 року Терен став призером на «Іграх нескорених», отримавши бронзову медаль за заплив вільним стилем на дистанції 50 метрів.

silmedia_zgcl/DVrhPCLIR.jpeg
Олександр Терен взяв участь в «Іграх нескорених»

Навесні 2024 року Олександр запустив інклюзивне тревел-шоу на YouTube під назвою «Відвал ніг, або All інклюзив», присвячене доступності для подорожуючих українськими місцями. У кожному випуску він демонструє досвід особи з інвалідністю та оцінює, наскільки адаптована під них інфраструктура та суспільство.

silmedia_zgcl/C390PjLSR.webp
Кадр із тревел-шоу «Відвал ніг, або All інклюзив»

Телеканал «СТБ» оголосив ім’я нового «Холостяка» у його день народження, а також розпочав кастинг дівчат для участі в шоу, яке вийде цієї осені. Анкету можна заповнити на сайті телеканалу.

«Холостяк для мене – це велика можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які змінюють нас на краще», – розповів Олександр Терен.

Нагадаємо, назвали найпопулярніший фільм в українському Netflix.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар