Що відомо про Володимира Шведюка, який очолив оперативне командування «Захід»

15 квітня 2024 року бригадного генерала Володимира Шведюка призначили новим командувачем оперативного командування «Захід». Він замінив на посаді Сергія Літвінова, який був командувачем з 2021 року.

Володимир Шведюк
Фото: ОК «Захід»

Про це повідомили на сторінці Оперативного командування «Захід».

З червня 2022 року Володимир Шведюк був бригадним генералом. У квітні 2015 року його призначили на посаду начальника штабу — першого заступника командира 59 окремої мотопіхотної бригади.

З травня 2016 року він був військовим комісаром Чернівецького обласного військового комісаріату оперативного командування «Захід» ЗСУ.

У 2018-2019 роках генерал обіймав посаду командира 59 окремої мотопіхотної бригади. До березня 2022 року Володимир Шведюк був заступником командувача Сил ТрО ЗСУ, а з березня 2022 став начальником штабу угруповання Обʼєднаних сил.

«Ми стоїмо перед великими викликами та завданнями, які потребують нашої копіткої роботи, відданості та професіоналізму. Ядро Оперативного командування «Захід» — велика кількість досвідчених офіцерів, готових долати будь-які труднощі. І я вірю, що ваш потенціал як команди досягне ще більших успіхів», — заявив Володимир Шведюк після свого призначення.

Нагадаємо, зміни у керівництві ЗСУ: хто увійшов до команди Сирського.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар