Шукають нового директора Українського культурного фонду

Наглядова рада Українського культурного фонду оголосила про конкурс на посаду виконавчого директора. Документи можна подати до 17 липня.

silmedia_zgcl/tWZuqlUSR.jpeg
Український культурний фонд. Фото: Укрінформ

Про це повідомили на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

Заявку може подати людина яка має вищу освіту (не нижче спеціаліста / магістра) та досвідом роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій не менш як три роки. Кандидат або кандидатка повинні знати державну мову та одну з офіційних мов Ради Європи на рівні не нижче ніж B2. Серед інших вимог — здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Претендент на посаду повинен знати основні положення Господарського, Бюджетного та Податкового кодексів, закони, що стосуються УКФ, основи фінансового менеджменту та управлінського обліку, вміти проводити системний аналіз, розробляти стратегічні документи, а також дотримуватися етики ділового спілкування та ведення переговорів.

Детальніше з правилами конкурсного добору можна ознайомитися за посиланням. Пізніше повідомлять про дату, умови та місце проведення співбесід.

Попереднім виконавчим директором Наглядової ради УКФ був Владислав Берковський. Його каденція завершилася у червні 2024 року.

Нагадаємо, Владислав Берковський розповідав, як українцям на окупованих територіях нав'язують російську культуру.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар