Суд арештував міністра Сольського із заставою у понад 75 мільйонів (оновлено)

26 квітня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід міністру аграрної політики й продовольства Миколі Сольському у вигляді арешту із альтернативою застави у 75 млн 700 тис. грн.

За міністра агрополітики Сольського внесли заставу понад 75 мільйонів гривень, повідомив Суспільному його адвокат Кульчицький. Після звільнення з-під варти Микола Сольський продовжує виконувати повноваження міністра аграрної політики та продовольства України.

silmedia_zgcl/uFAOhofIg.jpeg
Фото: Микола Сольський (Віталій Носач, РБК-Україна)

Миколу Сольського триматимуть під арештом до 24 червня 2024 року включно. У разі внесення застави на міністра покладуть низку обов'язків, зокрема: прибувати за кожною вимогою правоохоронців; не виїжджати за межі Києва без дозволу прокурора чи суду та інші.

Нагадаємо, міністра аграрної політики підозрюють Миколу Сольського підозрюють в незаконному заволодінні землею на 291 млн грн та спробі заволодіти ділянками ще на 190 млн грн. Йому загрожує до 12 років увʼязнення з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років і з конфіскацією майна.

Пізніше, міністр підтвердив, що йому вручили підозру за справу в період 2017—2018 років, коли він був адвокатом і не обіймав державних посад. 25 квітня 2024 року Микола Сольський подав у відставку з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар