У Києві відкрили перший реабілітаційний центр для людей із порушенням зору

У Києві запрацював перший в Україні реабілітаційний центр «Трініті ХАБ» для людей із втратою або порушеннями зору, робота якого під час війни буде зосереджена на реабілітації ветеранів.

silmedia_zgcl/4C_fs4aSg.jpeg

Українці зможуть проходити реабілітацію на безоплатно. Роботу з людьми з втратою або порушенням зору здійснюватимуть за єдиною в Україні комплексною програмою реабілітації та соціалізації для відновлення, адаптації до сучасних умов життя. У центрі працюють фахівці, які навчають реабілітантів необхідним життєвим навичкам, проводять курси підвищення кваліфікації для фахівців як суміжних, так і допоміжних професій, розробляють та впроваджують науково-практичні матеріали в реабілітаційний процес.

«“Трініті ХАБ” – унікальний безбар’єрний соціально-освітній простір. Головними завданнями центру є реабілітація і навчання, профорієнтація, спорт і дозвілля реабілітантів. Гасло центру – “Активуй можливості!”. Реабілітація проходить на безоплатній основі», — розповіли в організації.

Хаб складається з відділів розвитку зорового сприймання, орієнтування та мобільності, відновлювальної терапії, рекреації та профорієнтації, танцювально-рухової терапії, життєвих компетенцій, освітніх технологій підтримки та супроводу родин, психологічної реабілітації.

Наразі центр спроможний одночасно працювати з 60 учасниками освітньо-реабілітаційних програм на місяць, а в планах досягнути планки в 80 реабілітантів.

Нагадаємо, на Рівненщині запрацював перший Центр ментального здоров'я.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар