У Литві відмінили концерт американської співачки LP за худі з російським прапором

У литовському місті Каунас скасували концерт американської співачки Лори Перґоліцці через те, що вона напередодні опублікувала в соцмережі відео, в якому була вдягнена в толстовку з російським прапором.

silmedia_zgcl/JB19iloIg.jpeg

Про це повідомляє литовський мовник LRT.

Американська співачка LP мала виступати в Литві на «Жальгіріс Арена» 4 березня 2024 року. Виступ виконавиці відмінили через відео, де LP вдягнула толстовку з кольорами російського прапора та написом «LP Russia Official».

«"Жальгіріс Арена"» в Каунасі має чітку громадянську та ціннісну позицію — ми рішуче підтримуємо Україну. Після підтвердження фактів разом з організаторами заходу Medusa Concert ми ухвалили спільне рішення про скасування концерту. Цим рішенням ми хочемо звернути увагу як LP, так і інших артистів, які планують заходи в Литві, що ми не будемо терпіти меседжів на підтримку країни-агресора», — заявив керівник заходів на арені Мантас Ведріцкас.
silmedia_zgcl/_OY_mloIR.webp

На відео співачка заявила, що худі подарували російські шанувальники. Пізніше LP видалила ролик та написала:

«Я так пишаюся і вдячна своїм шанувальникам у всьому світі, і я знаю, що в країнах Балтії багато українських біженців, і я хотіла б, щоб мої українські друзі знали, як сильно я вас підтримую. Я завжди підтримувала і люблю вас», — написала LP.

Нагадаємо, у Грузії гурт The Killers втрапив у скандал, запросивши на сцену росіянина.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар