У Львові підліток ошукав двох пенсіонерок

Правоохоронці з'ясували, що одна з потерпілих жінок передала підлітку банківську картку, з якої той зняв усі кошти – дві тисячі гривень, а інша віддала йому 140 тисяч гривень готівкою.

silmedia_zgcl/NvAuChvSR.jpeg

Про це повідомляє поліція Львівської області.

Для обох жертв шахрай вигадав однакову «легенду». До 80-річної жительки Львова зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що її син потрапив в аварію, отримав травми і для проведення йому термінової операції необхідні гроші.

Жінка повірила в історію і передала підлітку карту, на якій було дві тисячі гривень. Шахрай викрав гроші, а жінка з'ясувала, що її син в аварію не потрапляв. Пенсіонерка звернулась за допомогою у поліцію.

Така ж історія повторилась з іншою мешканкою Львова, також пенсіонеркою віком 78 років. Цього разу жінка передала незнайомцю усю готівку, яку мала вдома – 140 тисяч гривень.

Правоохоронці з'ясували, що гроші викрадав 17-річний мешканець Кіровоградської області, який тимчасово проживає у Львові. Йому повідомили про підозру у шахрайстві. Неповнолітньому загрожує позбавлення волі на строк до восьми років.

Нагадаємо, на Львівщині розслідують побиття першокурсників у гуртожитку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар