У Польщі напали на українку з вигуками «Слава путіну!»

У Польщі на українку з трьома дітьми напали пʼяні чоловік і жінка. Інцидент трапився у місті Ополе.

silmedia_zgcl/uzesZTCVg.jpeg
Фото: Радослав Дімітров

Жертвою агресії стала 45-річна Надія з Тернополя. Жінка дуже добре знає Ополе, адже вже 20 років приїздить сюди працювати прибиральницею. Зараз вона перебуває в Польщі з трьома дітьми 8, 10 і 13 років, які приїхали провідати матір під час канікул, пише місцеве видання Nowa Trybuna Opolska.

Інцидент трапився 6 липня. Того дня Надія з дітьми поверталися з прогулянки автобусом № 15. Подружжя, від якого пахло алкоголем, сіли в той же автобус і вийшли з нього на тій самій зупинці.

silmedia_zgcl/9yT8WojVR.jpeg

Ще всередині жінку та чоловіка зацікавило те, що мати розмовляє з дітьми українською мовою. Вийшовши з автобуса, вони раптово почали кликати родину.

«Хіба ви українці», «Путін вас роз***», «ви приїхали сюди за 500+», – кричала жінка. «Кур*** український», «вип***» – повторював чоловік.

Обоє були агресивно налаштовані та перегородили дорогу матері та дітям, щоб ті не змогли повернутися додому. В якийсь момент вони штовхнули 45-річну жінку, а потім пішли до магазину за горілкою.

silmedia_zgcl/6S9UZojVR.jpeg

«Я викликала поліцію. Диспетчер сказала чекати на місці до прибуття патруля. Тож ми сіли на зупинці. Але тим часом вони повернулися. Цей хлопець помахав нам пляшкою в обличчя і сказав вийти із зупинки. Він вигукував "Слава Путіну і "Україну до біса". Він показав середній палець перед тим, як сісти в автобус», — розповіла українка.

Зловмисникам загрожує до трьох років позбавлення волі. Встановлення осіб, які вчинили агресію, лише питання часу. І автобус, і магазин обладнані камерами спостереження.

«Мені подобається Ополе, тому що люди тут добрі та доброзичливі. Ця приязність ще більше зросла після того, як росія вдерлася в Україну. Я багато разів чула від людей слова підтримки і вперше зустрілася з такою агресією, яка торкнулася моєї родини кілька днів тому», — підсумувала Надія.

Раніше ми писали, що сумським журналістам погрожують вбивствами за матеріал про місцевих ЛГБТ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар