У Славському проведуть «дитячий табір для дорослих»

З 7 по 9 червня у Славському Львівської області відбудеться фестиваль електронної музики «Мрія». Територію облаштують під кемпінг з кухнею, у програмі заплановані майстер-класи та йога.

silmedia_zgcl/lYYfdZPSg.jpeg

На фестивалі «Мрія» заявлені 18 електронних музикантів, серед яких двоє іноземних артистів ketia (Берлін) та Robert Cosmic (Мадрид). З українських артистів на фестивалі виступлять Alex Savage, Aliana, Boreichuk, Cyber 696969, Danny Dier, Derrick FunkMasters, Dragan, Duni, Erons b2b Il’ko, Ghetto Hell 93, Igor God, Khovrina, Oles, Pan Feofan, ŸDV та SVZZ.

Окрім музичної частини, програму фестивалю доповнили майстер-класами та заняттями з йоги.

«Проєкт — це певною мірою дитячий табір для дорослих, де люди на свіжому повітрі можуть відпочити від міста, згадати дитинство, розслабитись. Це не черговий комерційний проєкт, це про людей і для людей. Один зі співорганізаторів — учасник бойових дій, і ця ідея також розвивалась саме там, під обстрілами», — розповіли організатори проєкту.

Придбати квитки можна за посиланням. Ціна до 19 травня — 1600 грн, з 19 травня до 6 червня — 1800 гривень. Для учасників бойових дій — знижка 50%. Крім того, 8 червня з 15:00 можна буде придбати добовий квиток на локації фестивалю — його ціна складатиме 1000 грн.

Нагадаємо, у Києві вдруге пройде фестиваль пам’яті Романа Ратушного.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар