Україна програла Румунії на Євро-2024

Збірна України з футболу стартувала на чемпіонаті Європи-2024. Першим поєдинком «синьо-жовтих» на турнірі став матч проти Румунії. Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь румунських гравців.

silmedia_zgcl/RyUEmEUSg.webp

На 29 хвилині поєдинку Румунія відкрила рахунок. Дальнім ударом пробив у дев'ятку Ніколає Станчу — 0:1. Вдруге від румунів Україна пропустила на 53-й хвилин. З дальньої відстані пробив Разван Марін та подвоїв рахунок — 0:2. На 57 хвилині матчу Румунія забила втретє. Дрегуш замкнув простріл Манна після розіграшу кутового — 0:3.

Одразу після третього пропущеного мʼяча розпочались технічні проблеми з відеотрансляцією зустрічі на Megogo.

silmedia_zgcl/Pq5OZPUSR.webp

Поєдинок завершився з рахунком 0:3. Це друга найбільша поразка українців на рівні Євро.

Наступний матч Україна зіграє проти Словаччини у п'ятницю, 21 червня. Напряму у плей-оф Євро вийдуть топ-2 команди групи.

Нагадаємо, Євро-2024: розклад усіх матчів чемпіонату Європи з футболу.