Українська гра платформер, яку варто спробувати

Вітчизняний геймдев уже подарував нам багато цікавих проєктів, для яких нам не потрібно чекати на українську локалізацію. Індустрія не стоїть на місці та незабаром ми зможемо побачити більше українських ігор на ринку. Від крупних релізів, таких як S.T.A.L.K.E.R. 2 або The Sinking City, до менш масштабних, але не менш якісних інді проєктів.

Through the Nightmares — гра в жанрі екшн-платформер від українських розробників Sandman Team, реліз якої має відбутися вже влітку цього року. Нині доступна пробна версія, яка складається з семи рівнів. Її можна безкоштовно завантажити в магазині Steam. Проходження демо-версії займає приблизно годину.

silmedia_zgcl/yxb4jS_VR.gif

Сюжет

silmedia_zgcl/gCW0CI_VR.jpeg

Події гри відбуваються у світі сновидінь. Гравець приміряє на себе роль Пісочної людини. Мандруючи світом дитячих снів, необхідно визволити дітей з пастки кошмарів. У міру проходження гри ви будете все більше дізнаватися про дитину та природу її страхів.

Окрім боротьби зі страхами, потрібно протистояти богу нічних кошмарів — Морфею, який має особисту мотивацію не дати дитині прокинутися.

Особливості гри

silmedia_zgcl/L_Y0CSlVR.jpeg

Сон кожної дитини представляє унікальний світ, наповнений складними випробуваннями, а також барвистими локаціями, зібраними та деталізованим вручну.

Основною механікою гри є можливість Пісочної людини змінюватися у розмірах. Завдяки цьоому гравець отримує змогу проходити крізь маленькі отвори, стояти на крихких поверхнях, балансувати на колодах та багато іншого.

Також на рівні буде розташована колба з магічним піском. Підібравши її, гравець може поставити маркер, який дозволить не повертатися на початок рівня після кожної смерті (а їх буде чимало). Ось тільки колба зможе відродити вас лише обмежену кількість разів, тому будьте обережні.

Вивчаючи оточення, гравець повинен знайти найкращий спосіб застосування того набору механік, який йому надала гра, для успішного проходження рівня. Іноді дизайн локації буде підштовхувати гравця до використання вже знайомих здібностей по новому, змінюючи при цьому ігровий процес.

Світ кошмарів також наповнений таємницями. Знищення деяких перешкод відкриватиме певні секрети, які спростять (а іноді ускладнять) проходження.

На деяких рівнях сховані особисті речі дітлахів. Якщо гравець буде уважним, то речі можна зібрати. Пізніше вони з'являться в кімнаті дитини.

Більшість оточення в грі діє в такт музиці, тож просто слухаючи ритм гравець може обрати правильний момент, щоб вчинити ту чи іншу дію.

Sandman Team

Команда творців складається всього з чотирьох людей. Незважаючи на невеликий склад, їм вдалося зробити гру, яка не поступається іншим представникам жанру. Through the Nightmares вже отримала чимало нагород і точно заслуговує на вашу увагу.

Як підтримати?

Дуже важливо підтримувати інді студії, адже часто вони створюють справді якісні ігри, які можуть скласти конкуренцію не лише в Україні, а й за кордоном. Багато в чому саме від гравців залежить чи буде розвиватися українська ігрова індустрія.

Щоб підтримати Through the Nightmares або інші проекти, ви можете додати їх у список бажаного в Steam. Тоді гра частіше буде потрапляти в рекомендації, що допоможе її просуванню.

silmedia_zgcl/WT3QCSl4R.jpeg

Також слід змінити мову самого Steam на українську (якщо ще цього не зробили). Це покаже закордонним видавцям і розробникам, що українська локалізація має попит і спонукає творців додавати нашу мову в свої майбутні проекти.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Кирило Висоцький

Ще з рубрики: "Тексти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар