Українські спортсмени перемогли на Всесвітніх іграх єдиноборств

У Саудівській Аравії завершилися Всесвітні ігри єдиноборств, де збірна України здобула 53 нагороди, посіла перше місце і у медальному заліку, і за кількістю медалей.

Про це повідомили на сторінці Міністерства молоді та спорту.

Другими стали господарі змагань, збірна Саудівської Аравії (51 медаль), на третьому місці – команда Казахстану (48 медалей).

В останній день змагань World Combat Games 2023 українську скарбничку поповнили представники французького боксу сават та таїладського боксу муей-тай:

• Срібну нагороду здобули: Юрій Зубчук (французький бокс Сават, комбат, до 85 кг) та Олег Приймачов (таїландський бокс Муей Тай, до 91 кг);
  • «Бронза»: Олександр Братчиков (французький бокс Сават, комбат, до 70 кг); Анастасія Михайленко (таїландський бокс Муей Тай, до 48 кг).

Нагадаємо, Ліонель Мессі увосьме став володарем «Золотого м’яча».