Українські війська відбивають територію поблизу Вовчанська — ISW

В Інституті вивчення війни розповіли, що ЗСУ відбили кілька позицій на північний схід від Вовчанська, водночас росіяни просуваються до каналу Сіверський Донець-Донбас у центральній частині Калинівки (на північ від Часового Яру).

silmedia_zgcl/GZtCA68Ig.png

Харківщина

За даними аналітиків, геолокаційні кадри за 20 червня показують, що нещодавно ЗСУ відбили кілька позицій на північний схід від Вовчанська та просунулися по вулиці Соборній у північній частині Вовчанська. Аналітики припускають, що ЗСУ утримують позиції уздовж вулиць Гоголя та Олеся Досвітнього у центрі міста.

Представник української групи військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин повідомив, що зранку 20 червня російські атаки в районі Вовчанська стали менш інтенсивними.

silmedia_zgcl/U0rC06USR.png

Російські окупанти вперше застосували нову бомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та корекції. Зазначається, що випробування відбулися 20 червня біля Липців Харківської області. За даними російських джерел, ФАБ-3000 М-54 спричинить значні руйнування, навіть якщо вона впаде за 10 метрів від наміченої точки.

Донеччина

Інститут вивчення війни зазначає, що росіяни просунулися до берега каналу Сіверський Донець-Донбас у центральній частині Калинівки (на північ від Часового Яру) у районі, де канал йде під землею.

За висновками аналітиків, росіяни можуть атакувати Часів Яр з півночі та погрожувати українським позиціям у центрі міста без необхідності перетинати канали, щоб увійти до населеного пункту. Наразі російські війська не перетнули канал у тому місці, де він проходить над землею в мікрорайоні Канал.

silmedia_zgcl/4B0q0eUSR.png

На Лиманському напрямку за день російські війська шість разів безуспішно атакували українських захисників в районах Невського та Серебрянського лісу. На цей час продовжуються три боєзіткнення поблизу Греківки та Невського

На Торецькому напрямку окупанти сім разів атакувати поблизу Шумів, Торецька і Нью-Йорка. Чотири боєзіткнення завершились, бойові дії тривають.

Інтенсивно атакує ворог українських захисників на Покровському напрямку. Впродовж доби агресор здійснив 48 штурмових і наступальних дій. Найбільша активність російських окупантів зберігається з району Очеретиного, звідки ворог у різних напрямках намагається вклинитися в наші бойові порядки. 29 атак українські захисники вже відбили, ще 19 боєзіткнень тривають. Ситуація складна.

На Курахівському напрямку за добу нарахували 13 безуспішних для окупантів бойових зіткнень. Загарбники намагалися просунутися в районах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Побєда, Парасковіївка та Костянтинівка.

На Придніпровському напрямку окупанти не полишають спроб вибити Сили оборони з позицій на лівобережжі Дніпра. Всі шість атак російських окупантів зазнали невдачі.

На інших напрямках суттєвих змін не відбулося.

Нагадаємо, окупанти перекидають війська з Донеччини на Харківщину — ISW.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар