Український прикордонник 11 годин пролежав у засідці, щоб знищити ворожого офіцера

Український прикордонник з перших днів вторгнення воює проти російських окупантів. Боєць 11 годин пролежав у засідці і з першого пострілу ліквідував російського офіцера.

silmedia_zgcl/s75ZQV2Ig.jpeg

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Псевдо «Красівий» з'явилось у захисника з першого дня у Держприкордонслужбі.

«Він прокинувся з такою зачіскою, наче після удару струмом та почав шукати у побратимів гребінець, а знайшов позивний, з яким уже понад двадцять місяців», — зазначають у Держприкордонслужбі.

Захисник воював проти росіян на бойових позиціях під Мар’їнкою, Пісками, Лиманом. Прикордонник працював по ворожих кулеметниках, зв’язківцях, а найдовше довелося вистежувати російського офіцера. У росіян була ротація і «Красівому» треба було визначити хто з них командир.

«Після 11 годин спостерігання мені вдалося з першого пострілу влучити у ціль», – розповідає воїн.

В арсеналі прикордонника дві гвинтівки: перша – вітчизняна UAR-10, яка більше призначена для знищення живої сили противника. Інша – американського виробництва Desert Tech HTI, більше призначена для роботи по броньованій і легкоброньованій ворожій техніці. Прикордонник розповідає, що гвинтівка американського виробництва може пробити БТР, БМП та звичайний пікап.

Снайперу доводиться працювати в екстремальних умовах. Він може годинами лежати на землі попри дощ, сніг та інші погодні умови.

«За весь час перебування на передовій мій організм вже адаптувався та загартувався, навіть при досить низьких температурах я не мерзну», – зазначає прикордонник.

Нагадаємо, українські розвідники пройшли пішки 600 км росією, щоб знищити ворожі літаки.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар